+380322955419
+380503170757

Про нас

РІК ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ - 1995 

На сьогодні ТОВ "Квадрокомп" - офіційний дистриб’ютор та імпортер мастильних матеріалів Petrol Ofisi Україна та MOTUL HD & AGRI, авторизований дилер брендів Prista, Texaco, Profex, технічних рідин та засобів догляду за автомобілем Shell Car Care та Unimark MULLER, автоламп Philips.

Багаторічний досвід роботи, комплексний підхід до обслуговування, широкий асортимент товарів дозволяють вирішувати найбільш складні завдання та максимально ефективно задовольняти потреби наших Замовників.

МИ ПРОПОНУЄМО

Ми пропонуємо повний цикл співпраці – від кваліфікованого підбору, безкоштовної доставки, програми відтермінування оплати, до контролю за станом мастильного матеріалу, що експлуатується у вашому агрегаті. Наші фахівці обґрунтують визначення інтервалу заміни, нададуть вичерпну інформацію про особливості використання різних продуктів, за необхідності проведуть навчальні семінари для вашого персоналу.

Гарантуємо найкоротший шлях мастильних матеріалів від виробника до Вашого складу, що забезпечує найкращі ціни та збереження якості.

ТОВ "Квадрокомп" реалізує широкий асортимент високоякісних транспортних та індустріальних олив, які виготовлені за новітніми технологіями та європейськими стандартами якості, сертифіковані в Україні та схвалені більшістю виробників автомобілів та обладнання. Оливи, які ми пропонуємо, надають можливість збільшити продуктивність транспортних засобів та обладнання, забезпечують зменшення витрат вашого бізнесу (на ремонт і техобслуговування, економію пального і оливи на долив), зменшення часу простою техніки та її безперебійну роботу. 

Ми мультибрендова компанія, що дозволяє підібрати Замовнику ефективне рішення з поміж різних брендів. Наш асортимент - це:

 

НАШІ ЗАМОВНИКИ

Замовниками ТОВ "Квадрокомп" є компанії, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення, сільськогосподарські підприємства, дилери спецтехніки, будівельні компанії, автомагазини, станції технічного обслуговування (СТО), а також підприємства харчової, цементної, машино- та приладобудівної, металообробної, деревообробної, легкої та інших галузей промисловості.

КОМАНДА "КВАДРОКОМП"

Команда "Квадрокомп" - це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, які забезпечать індивідуальний підхід до кожного замовника, професійні консультації, технічну та маркетингову підтримку. Прагнемо максимально ефективно задовольнити індивідуальні потреби клієнтів компанії, цінуючи їхні довіру, час та кошти. Головним пріоритетом для нас є взаємовигідна співпраця з нашими Замовниками.

Відділ технічної підтримки "Квадрокомп" забезпечить кваліфікований сервіс по підбору мастильних матеріалів для будь-яких одиниць техніки, механізмів, з’єднань та вузлів тертя. Організуємо семінари та тренінги для Вашого персоналу.

Підприємствам з автопарками та спеціалізованою технікою надаємо сервіс лабораторних аналізів мастильних матеріалів. Це дозволяє визначити оптимальний сервісний інтервал для конкретної техніки на конкретному господарстві, порівняти роботу різних продуктів, здійснювати контроль технічного стану найбільш важливих вузлів та агрегатів, порівняти якість фільтрів.

ЛОГІСТИКА

Наша компанія має власний парк вантажної техніки, склади та розвинуту мережу логістики, що дозволяє здійснити оперативну доставку кожного замовлення. При потребі залучаємо компанії перевізників для експрес-доставки.

Реалізуємо автомасла оптом і в роздріб. У нас Ви зможете купити моторне масло оптом, а також при потребі - масло на розлив Львів.

Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!