Підбір мастильних матеріалів Шелл

Перегляди: 2091

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Оn-line інструмент Shell LubeMatch  

Пропонуємо Вашій увазі зручний і зрозумілий on-line інструмент для підбору мастильних матеріалів "Шелл" для найширшого спектра транспортних засобів та індустріального обладнання.  Оn-line інструмент Shell LubeMatch надає можливість якісно підібрати оптимальний мастильний матеріал для будь-яких одиниць техніки, механізмів, з’єднань та вузлів тертя. Дана розробка є результатом великої роботи команди технічних фахівців Шелл, що гарантує повну відповідність пропонованих олив Шелл для Вашого транспорту чи обладнання.


КАТАЛОГИ

Повний асортимент мастильних матеріалів Шелл разом з описами, допусками та фізико-хімічними характеристиками ви можете знайти у наших каталогах, завантаживши за наступним посиланням:

Буклет легкомоторних олив завантажити тут - assortment (1,4 MB) завантажити
Каталог транспортних та індустріальних олив завантажити тут - katalog (1,3 MB) завантажити


КОНСУЛЬТАЦІЇ НАШИХ ФАХІВЦІВ

Якщо Вам необхідна консультація наших фахівців по підбору мастильних матеріалів Шелл, зверніться до нас будь-яким зручним методом (по телефону чи написавши листа). Наші висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи забезпечать кваліфікований сервіс по підбору мастильних матеріалів для будь-яких одиниць техніки, механізмів, з’єднань та вузлів тертя. Здійснимо при потребі сервіс аналізу проб мастильних матеріалів, визначення сервісних інтервалів, технічний аудит.
Організуємо тренінги та семінари для Вашого персоналу.