28.08.2018
Перегляди: 1080

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Преміальні моторні оливи Shell Rimula забезпечують до 56% кращий захист двигуна, ніж того вимагають галузеві стандарти, за рахунок використання GTL технології та спеціального адаптивного пакету присадок. Базова  олива  з  природного  газу  складається  з  молекул  із  міцними  молекулярними  зв'язками,  стійкішими до впливу жорстких умов експлуатації, що забезпечує високу стійкість до деградації та стабільність експлуатаційних властивостей впродовж всього терміну служби. Спеціальний адаптивний пакет присадок забезпечує захист від тертя деталей двигуна, запобігає накопиченню бруду та нагару, нейтралізує кислоти та утворення корозії. Таким чином, кришталево чисте масло з чистотою до 99,5% зберігає двигун чистим, забезпечуючи триваліший термін служби двигуна та зменшення витрат на техобслуговування.

Детальніше
27.08.2018
Перегляди: 468

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Преміальні моторні оливи Shell Rimula R6 і Shell Rimula R5 зроблені з природного газу на основі процесу газо-рідинної конверсії GTL (Gas-To-Liquids) володіють винятковою низькотемпературною текучістю. Навіть за екстремальних температур моторні оливи Shell Rimula швидко досягають критичних деталей двигуна, забезпечуючи швидку циркуляцію, потрібну для прогріву двигуна та його максимального захисту. Демонструючи високі експлуатаційні характеристики за екстремальних температур моторні оливи захищають деталі двигуна як при 1000°C, так й у –40°C. Покращені показники в’язкості за мінусових температур, що перевищують вимоги галузевих специфікацій, сприяють легкому холодному старту й пришвидшеному прогріву двигуна.

Детальніше
26.08.2018
Перегляди: 756

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Преміальні моторні оливи Shell Rimula зроблені з природного газу на основі процесу газо-рідинної конверсії GTL (Gas-To-Liquids) складаються  з  молекул  із  міцними  молекулярними  зв'язками,  стійкішими до впливу жорстких умов експлуатації. Завдяки чому моторні масла Shell мають низьку здатність до випаровування. Окрім цього, низька в'язкість і низький коефіцієнт тертя забезпечують додаткову економію пального.  Як наслідок, краща паливна економічність, економія оливи на долив, менша вартість обслуговування автомобіля та суттєва економія коштів власникам транспортних засобів. Моторні оливи Shell Rimula мають найбільшу кількість схвалень автовиробників, перевищують вимоги найновіших галузевих стандартів та специфікацій.

Детальніше